Twój problem

Opisz swój problem i podaj jak najwięcej szczegółów tak, abyśmy mogli udzielić dokładnej odpowiedzi na Twoje pytanie.
Podaj swój adres e-mail, na ten adres dostaniesz odpowiedź od prawnika.

Dołącz pliki

Możesz dodatkowo załączyć dokumenty, które dotyczą Twojego zapytania.

Na pytania odpowiadają

Marzena Baurska

W 2000 r. uzyskała dyplom ukończenia studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Wpisana na listę radców prawnych oraz listę kuratorów rejestrowych prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie.

Joanna Senkowska

W 2000 r. uzyskała dyplom ukończenia studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Wpisana na listę radców prawych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie.

Michał Faliszewski

Aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie od 2011 roku. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie (2010) oraz stypendysta europejskiego programu Sokrates – Erasmus na Wydziale Prawa Vilnius University na Litwie w roku akad. 2009/2010.

Katarzyna Jarosz

Aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie od 2011 r. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie (2005 r. – 2010 r.). Z Kancelarią BSS współpracę rozpoczęła w 2010 r.

Katarzyna Baranowska

Aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie od 2012 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym i rodzinnym. Brała aktywny udział w projekcie współfinansowanym z UE: "Edukacja prawnicza uczniów szkół ponadgimnazjalnych".

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »